Taahhütlerimiz

Tüm köpeklerin lezzetini sevdiği, yüksek kaliteli ve besleyici mamalarla beslenmesi gerektiğine inanıyoruz. Köpeğinizin mutluluğunu ve sağlığını arttıracak ürünler geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Bilim

WALTHAM™ Evcil Hayvan Beslenmesi Merkezi: WALTHAM™ bilim insanları, temel olarak evcil hayvan odaklı araştırmaları destekleyen Pedigree®'nin evcil hayvan beslenmesi, sağlığı, refahı ve davranışı alanlarındaki bilimsel gelişmelerini odak aldığı WALTHAM™ Evcil Hayvan Beslenmesi Merkezi'nde evcil hayvanlar ile birlikte çalışır. Daha ayrıntılı bilgi için www.waltham.com adresindeki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beslenme

Pedigree® markalı tüm kuru ve yaş tam ana öğün mamaları köpeğiniz için tam ve dengeli beslenme sunar. "Tam ve dengeli beslenme kapsamında; Evcil hayvan mamalarının, hayvanların gereksinim duyduğu temel besin maddelerinin tümünü doğru miktarlarda içermesi zorunludur" – WALTHAM™ Evcil Hayvan Beslenmesi Merkezi

Kuru ve Yaş Mamalarımız, köpeğinizin gereksinim duyduğu besin maddelerini içermesinin yanı sıra altta belirttiğimiz ihtiyaçları da destekleyen hammaddeleri içerecek şekilde bilimsel temele dayanarak tasarlanmıştır:

  • Ağız Bakımı ve Sağlıklı Kemikler: Ürünlerimiz ve içerikleri, sağlıklı kemikleri desteklemek için optimal düzeyde kalsiyum ve fosfor içerir. Ayrıca kuru mamalarımıza, diş taşı oluşumunu önlemeye yardımcı olan bir etken madde eklenmiştir.
  • Sindirim: Ürünlerimiz, sağlıklı sindirime yardımcı olan doğal lifler ile köpeğinizin sindiriminine alışık olduğu yüksek kaliteli proteinler içerir.
  • Deri ve Tüyler: Tariflerimiz, köpeğinizin derisini ve tüylerini beslemeye yardımcı olan ayçiçek yağı gibi yağlarla özel olarak formüle edilmiştir.
  • Bağışıklık Sistemi: Tariflerimizde, güçlü bir antioksidan olan E Vitamini haricinde sağlıklı bir bağışıklık sistemi için gerekli olan önemli mineralleri de tam olarak karşılıyoruz.

Pedigree® Islak mama, %100 tam ve dengeli bir beslenme sunar. Islak mama ürünlerimiz hem konserve kutularında hem de poşet şeklinde sunulmaktadır. Yaş mamalarımız kuru mamalarımıza kıyasla yaklaşık 4 kat daha daha düşük kalori içermesi nedeniyle aşırı beslenmeyi önleyerek köpeğinizin kilo almasını önlemede yardımcı olur.Ayrıca içerdiği yüksek nem oranıyla idrar yolu problemlerinin önlenmesinde destek sağlar. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Pedigree® Vital Kuru mama, tam ve dengeli bir beslenme sunarken günümüzde veteriner hekimlerin köpeklerde karşılaştığı en yaygın 4 sağlık sorununu oluşturan ağız ve diş sağlığı, deri ve tüy sağlığı, sindirim sistemi ve bağışıklığı korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mamalarımız yapay lezzet arttırıcılar kullanılmadan üretilir ve sindirim sağlığının desteklenmesine yardımcı olan lif içeriğinin yanında iyi bir ağız sağlığının korunmasına yardımcı olan özgün formdaki mama 'taneciklerini' içerir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Pedigree® DentaStix®, düzenli kullanıldığında, diş taşı ve plak oluşumunun azaldığı ve köpeğinizin ağız bakımına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Onaylanmış Tedarikçiler

Tüm hammaddelerimiz kaynağı onaylanmış tedarikçilerimizden elde edilir.

En Yüksek Üretim Tesisi Standartları

Üretim tesislerimiz, insan besinlerinin üretimi için kullanılan hatlar standardında denetlenir.

Üretimin Tüm Süreçlerini Biz Yürütüyoruz

Köpeğinizin sağlığı ve en iyi şekilde beslenmesi için üretim süreçlerinin her aşamasını yaknıdan takip ediyoruz. Bu nedenle ürettiğimiz tüm mamalarımızın arkasındayız.

Pedigree® Pedigree®