Beslenme

Sağlıklı köpek, mutlu bir köpektir. Bu nedenle köpeğinize gereksinim duyduğu beslenmeyi, hoşlandığı lezzet ve kıvamda sunmanızı sağlamayı görev ediniyoruz.

Köpeğimi neyle beslemeliyim?
Sağlıklı Vücut Ağırlığının Korunması
Beslenme Kılavuzları
Daha Ayrıntılı Bilgiler Makaleler

Ürünlerimiz

Pedigree® Tam Kuru Mama

Tam Kuru Mama

Köpeğinizin ağız sağlığını, derisini ve tüylerini, sindirimini ve bağışıklığını desteklemek üzere bilimsel olarak tasarlanmış eksiksiz bir mama.

Pedigree® Tam Yaş Mama

Tam Yaş Mama

Köpeğinizin sağlığını destekleyecek olan yardımcı ve gerekli besinlerle zenginleştirilmiş eksiksiz bir mama. Yaş mama, köpeğinize gerçekten severek yiyebileceği bir öğün sunar ve 1 gramında kuru mamaya kıyasla 4 kat daha düşük kalori içerir. Konserve şeklinde sunulmaktadır.

Diş Bakımı

Diş Bakımı

Ne yazık ki 3 yaşından büyük her 5 köpekten 4'ünde diş eti hastalıklarıyla karşılaşılmaktadır. Bunun nedeni, diş eti kenarlarında oluşan ve düzenli ağız ve diş bakımıyla azaltılabilen plak ve diş taşlarıdır.

Düzenli ağız bakımının en etkili yolu, köpeğinizin dişlerini her gün fırçalamanızdır. Ancak fırçalama sizin için mümkün değilse dahi Pedigree® Dentaflex® ve Pedigree® Dentastix® düzenli olarak kullanıldığında diş taşı ve plak oluşumunun azalmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve veteriner hekimler tarafından önerilen bir üründür.

Ödül Mamaları

Ödül Mamaları

Ödül mamaları, köpeğinizle bağ kurmanın, onları eğitmenin ve genel olarak duygusal sağlıklarıyla ilgilenmenin eğlenceli bir yoludur.

Pedigree® Ödül Mamaları, bunun için güvenli bir yöntem sağlar ve köpeğinizi ödüllendirmek isteyebileceğiniz pek çok durumu kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Köpeklerin, ödül mamalarından ve ihtiyaçlarını %100 dengeli karşılamayan diğer mamalardan günlük kalorilerinin yalnızca %10'unu alması gerektiğini unutmamalısınız.